| Materiaali | Mesh |
| Metallirunkoinen pehmustekäsinoja | |
| 500mm pohja polyesterikuorella | |
| 5-asento säädettävissä | |
| 360 kääntötoiminto | |
| Tuotteen koko | 69 * 63,5 * 88 cm |
| Pakkauskoko | 72*68*41cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Ladataan QTY | 306 kpl/40HQ |
| Materiaali | Verkko PU |
| Puurunkoinen pehmustekäsinoja | |
| 500mm pohja PU-suojuksella | |
| 5-asentoinen makuusäätö | |
| 360 kääntötoiminto | |
| Mukinpidike ja sivutasku | |
| Tuotteen koko | 75*63*88cm |
| Pakkauskoko | 77*71*41cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Ladataan QTY | 306 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU ja PVC |
| PU-pehmustettu käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| Niskatuki ja vyötärötuki | |
| Jalkatuella | |
| Puinen pohja | |
| Tuotteen koko | 72*82,5*104cm |
| Pakkauskoko | 84*73*62cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| MOQ | 50 kappaletta |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Ladataan QTY | 176 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU ja PVC |
| PU-pehmustettu käsinoja mukinpidikkeellä | |
| Nojausmekanismi | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Sivutasku | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 81,5*86*111cm |
| Pakkauskoko | 86*68*51cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Ladataan QTY | 215 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| PP pehmustekäsinoja | |
| Tehtävämekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 280mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Tuotteen koko | 63*64*101-111cm |
| Pakkauskoko | 62*29*53cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Ladataan QTY | 760 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU verkko |
| PP käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 300 mm nailonpohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 63*64*101-111cm |
| Pakkauskoko | 66 * 28,5 * 57 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Ladataan QTY | 648 kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC Velvet |
| 3D käsinoja | |
| Sammakkomekanismi | |
| 60 mm alas 6 cm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm maalausmetallijalusta | |
| 60mm mustat pyörät | |
| Täysvalettu vaahto vartalolle ja istuimelle, muistivaahto päätyynylle ja lannerangan tyynylle. | |
| Tuotteen koko | 69*60*134-144cm |
| Pakkauskoko | 86*65*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Ladataan QTY | 310 kpl/40HQ |
| Materiaali | Edessä keltainen PU, ympärillä ja takana mustaa hiilikuitua |
| 4D käsinoja | |
| Sammakkomekanismi | |
| 60 mm alas 6 cm luokan 4 kaasunostin | |
| Metallinen pohja | |
| Mustat pyörät | |
| Täysvalettu vaahtomuovi vartalolle ja istuimelle, muistivaahto päätyynylle ja ristiselän tyynylle. | |
| Istuintyyny | 14cm paksuus |
| Tuotteen koko | 72*68*131-137cm |
| Pakkauskoko | 86*65*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Ladataan QTY | 310 kpl/40HQ |
| Materiaali | Kangasta ja samettia |
| 4D-käsinojan korkeus säädettävissä, säädettävä edessä ja takana, säädettävä vasen-oikea ja kääntyvä | |
| Synkronointimekanismi | |
| 100mm luokan 4 kaasunostin 7cm uppoamalla | |
| 350 mm Maalausalumiininen pohja | |
| 60 mm musta PU-pyörä | |
| Muistivaahtomuovi niskatyyny Magnets-vetoisuudella | |
| Sisäänrakennettu ristiselän tuki | |
| Täysi kylmäkovettuva vaahto | |
| 1,5 mm metallirunko | |
| 180 astetta makuuasentoon | |
| Tuotteen koko | 73*56*128-133cm |
| Istuin | L50*S48*K49-54cm |
| Takaisin | L53*K82cm |
| Pakkauskoko | 83*65*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Ladataan QTY | 350 kpl/40HQ |
| Materiaali | Kangas |
| 4D-käsinojan korkeus säädettävissä, säädettävä edessä ja takana, säädettävä vasen-oikea ja kääntyvä | |
| Synkronointimekanismi | |
| 100 mm luokan 4 kaasunostin 4 cm uppoamalla | |
| 350 mm kromialumiinijalusta | |
| 50 mm nailonpyörä kromikuorella | |
| Muistivaahtomuovi kaulatyyny | |
| Täysi kylmäkovettuva vaahto | |
| 180 astetta makuuasentoon | |
| Ilmajäähdytysjärjestelmällä | |
| Tuotteen koko | 73*56*128-133cm |
| Pakkauskoko | 89*67*38cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 24,0 kg |
| G.W. | 26,8 kg |
| Ladataan QTY | 301kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350mm maalausmetallijalusta | |
| 60 mm PU-pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| RGB-valolla | |
| Tuotteen koko | 71*59,5*123-133,5cm |
| Pakkauskoko | 83*65,5*33cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 20,0 kg |
| G.W. | 22,0 kg |
| Ladataan QTY | 400 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU |
| PU-pehmustettu käsinoja | |
| 2-tasoinen lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 60*54*110-120cm |
| Pakkauskoko | 80*29*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15,00 kg |
| G.W. | 16,50kg |
| Ladataan QTY | 516 kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC nahkaa |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 65*64*116-126cm |
| Pakkauskoko | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg / 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 533 kpl/40'HQ |
| Materiaali | PVC nahkaa |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 65*64*116-126cm |
| Pakkauskoko | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg / 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 533 kpl/40'HQ |
| Materiaali | PVC nahkaa |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 65*64*116-126cm |
| Pakkauskoko | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg / 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 533 kpl/40'HQ |
| Materiaali | PVC nahkaa |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 65*64*116-126cm |
| Pakkauskoko | 78 * 28,8 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W | 14,5 kg / 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 533 kpl/40'HQ |
| Materiaali | PVC |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 3 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 62*59*120-130cm |
| Pakkauskoko | 80*30*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W | 16,5 kg / 18,5 kg |
| Ladataan QTY | 470 kpl/40'HQ |
GUYOU-tarina
Uusimmat päivitykset
Tarjoa sinulle viimeisimmät yritys- ja teollisuusuutiset
Alan osaaminen
Tukirakenteen materiaalin valinta
Viiden tähden jalusta: Ergonominen tuolimme käyttää erittäin lujaa alumiiniseosta viiden tähden jalustan päämateriaalina. Alumiiniseos on kuuluisa kevyestä painostaan, lujuudestaan, korroosionkestävyydestään, väsymiskestävyydestään ja muista ominaisuuksistaan, jotka voivat varmistaa, että tuoli pysyy vakaana eikä tärise edes pitkäaikaisen käytön jälkeen. Lisäksi alumiiniseoksesta valmistetut viiden tähden jalat ovat käyneet läpi tarkkoja valu- ja hiontaprosesseja, ja pinta on sileä ja purseeton, mikä on sekä kaunista että turvallista.
Pneumaattinen sauva: Pneumaattinen tanko on tuolin nostotoiminnon ydinkomponentti. Valitsemme tiukasti korkealaatuiset pneumaattiset tangot, jotka ovat läpäisseet kansainvälisen turvallisuussertifikaatin, kuten tason 4 tai sitä korkeammat pneumaattiset tangot, jotka täyttävät arvovaltaisten organisaatioiden, kuten SGS, TUV tai Bureau Veritas, testausstandardit. Näillä pneumaattisilla tankoilla ei ole vain suurempi kantokyky, vaan niillä on myös erinomainen kestävyys ja vakaus, mikä voi varmistaa, että tuoli on vakaa nostoprosessin aikana ja välttää tehokkaasti turvallisuusriskit.
Toimenpiteet vakauden ja turvallisuuden varmistamiseksi
Tiukka materiaalivalinta ja testaus: Teemme pitkäaikaista yhteistyötä maailmankuulujen testauslaitosten, kuten SGS:n, TUV:n ja Bureau Veritaksen, kanssa suorittaaksemme kaikkien avainmateriaalien tiukan seulonnan ja testauksen varmistaaksemme, että materiaalien laatu täyttää kansainväliset turvallisuusstandardit.
Tarkkuusvalmistusprosessi: Viiden tähden jalkojen ja ilmanpainetankojen kaltaisten komponenttien tuotantoprosessissa käytetään edistyneitä tarkkuusvalmistusprosesseja, joilla varmistetaan kunkin komponentin mittatarkkuus ja asennustarkkuus, mikä parantaa tuolin yleistä vakautta.
6S-hallintajärjestelmä: Tehtaamme toteuttaa tiukkaa 6S-hallintajärjestelmää, nimittäin lajittelua, oikaisua, lakaisua, puhdistusta, lukutaitoa ja turvallisuutta, jotta voidaan varmistaa puhdas ja järjestyksessä oleva tuotantoympäristö, vähentää ei-toivottuja tekijöitä tuotantoprosessissa ja parantaa edelleen tuotteiden laatua.
Useita turvamalleja: Pneumaattinen tanko on varustettu räjähdyssuojatulla teräslevyllä ja ylikuormitussuojalla. Kun pneumaattisen tangon sisäinen paine on epänormaali tai ylittää nimellisen kantokyvyn, se voi lukittua automaattisesti ja estää räjähdyksen, mikä tarjoaa lisäturvaa käyttäjille.
Säännöllinen huolto ja tarkastus: Kannustamme käyttäjiä tarkastamaan ja huoltamaan tuolin säännöllisesti, kuten tarkistamaan, vuotaako ilmanpainetanko, ovatko viiden tähden jalat löysät jne., ja tarjoamme ammattimaisia huolto-ohjeita varmistaaksesi, että tuoli on aina parhaassa kunnossa käytön aikana.
Ergonomiset vapaa-ajan toimistopelituolimme tavoittelevat korkeaa laatua ja turvallisuutta tukirakenteiden materiaalien valinnassa, ja niissä on tiukka materiaalivalinta, tarkat valmistusprosessit, 6S-hallintajärjestelmät ja useat turvallisuussuunnittelut varmistaakseen, että tuolit ovat sekä vakaita että turvallisia. Tarjoa käyttäjille mukava ja luotettava käyttökokemus.