| Materiaali | PU PV |
| Maalaus pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Maalauspohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 72*67*114-124cm |
| Pakkauskoko | 74*35*64cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17 kg |
| G.W. | 18,5 kg |
| Ladataan QTY | 420 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| Maalaustyynyn käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350mm maalausalusta | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 66*75*114-122cm |
| Pakkauskoko | 74*40*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15,7 kg |
| G.W. | 17,7 kg |
| Ladataan QTY | 348kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| Kromattu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350mm kromipohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 59*62*105-113cm |
| Pakkauskoko | 79 * 33 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,8 kg |
| G.W. | 16,3 kg |
| Ladataan QTY | 455 kpl/40HQ |
| Materiaali | Mesh |
| PP käännettävä käsinoja | |
| Tehtävämekanismi | |
| 80 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 300mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Tuotteen koko | 59*64*118-128cm |
| Pakkauskoko | 60*25*52cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 8,5 kg |
| G.W. | 9,7 kg |
| Ladataan QTY | 880 kpl/40HQ |
| Materiaali | Kangas |
| PP käsinoja | |
| 2-tasoinen lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 58*60,5*99,5-119,5cm |
| Pakkauskoko | 76*34*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,60kg |
| G.W. | 16,00 kg |
| Ladataan QTY | 435 kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC 3D-käsinojan korkeus säädettävissä, säädettävä edessä ja takana ja kääntyvä Lukitus-kallistusmekanismi 100 mm luokan 3 kaasunostin 350 mm maalausmetallijalusta 60 mm musta PU-pyörä Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä Istuimen kylmäkovettuva vaahtomuovi selkäosa korkeatiheyksistä vaahtoa 1,5 mm metallirunko 180 astetta makuuasentoon |
| Materiaali | PVC PP säädettävä käsinoja Nojausmekanismi 100 mm luokan 3 kaasunostin 320mm nailonpohja 50mm PU värilliset pyörät Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä Pakkaus: 250 puntaa Jalkatuella RGB-valolla |
| Materiaali | PVC PP säädettävä käsinoja Nojausmekanismi 100 mm luokan 3 kaasunostin 320mm nailonpohja 50mm PU värilliset pyörät Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä Pakkaus: 250 puntaa Jalkatuella RGB-valolla |
| Materiaali | PVC PP säädettävä käsinoja Nojausmekanismi 100 mm luokan 3 kaasunostin 320mm nailonpohja 50mm PU värilliset pyörät Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä Pakkaus: 250 puntaa Jalkatuella RGB-valolla |
GUYOU-tarina
Uusimmat päivitykset
Tarjoa sinulle viimeisimmät yritys- ja teollisuusuutiset
Alan osaaminen
Tukirakenteen materiaalin valinta
Viiden tähden jalusta: Ergonominen tuolimme käyttää erittäin lujaa alumiiniseosta viiden tähden jalustan päämateriaalina. Alumiiniseos on kuuluisa kevyestä painostaan, lujuudestaan, korroosionkestävyydestään, väsymiskestävyydestään ja muista ominaisuuksistaan, jotka voivat varmistaa, että tuoli pysyy vakaana eikä tärise edes pitkäaikaisen käytön jälkeen. Lisäksi alumiiniseoksesta valmistetut viiden tähden jalat ovat käyneet läpi tarkkoja valu- ja hiontaprosesseja, ja pinta on sileä ja purseeton, mikä on sekä kaunista että turvallista.
Pneumaattinen sauva: Pneumaattinen tanko on tuolin nostotoiminnon ydinkomponentti. Valitsemme tiukasti korkealaatuiset pneumaattiset tangot, jotka ovat läpäisseet kansainvälisen turvallisuussertifikaatin, kuten tason 4 tai sitä korkeammat pneumaattiset tangot, jotka täyttävät arvovaltaisten organisaatioiden, kuten SGS, TUV tai Bureau Veritas, testausstandardit. Näillä pneumaattisilla tankoilla ei ole vain suurempi kantokyky, vaan niillä on myös erinomainen kestävyys ja vakaus, mikä voi varmistaa, että tuoli on vakaa nostoprosessin aikana ja välttää tehokkaasti turvallisuusriskit.
Toimenpiteet vakauden ja turvallisuuden varmistamiseksi
Tiukka materiaalivalinta ja testaus: Teemme pitkäaikaista yhteistyötä maailmankuulujen testauslaitosten, kuten SGS:n, TUV:n ja Bureau Veritaksen, kanssa suorittaaksemme kaikkien avainmateriaalien tiukan seulonnan ja testauksen varmistaaksemme, että materiaalien laatu täyttää kansainväliset turvallisuusstandardit.
Tarkkuusvalmistusprosessi: Viiden tähden jalkojen ja ilmanpainetankojen kaltaisten komponenttien tuotantoprosessissa käytetään edistyneitä tarkkuusvalmistusprosesseja, joilla varmistetaan kunkin komponentin mittatarkkuus ja asennustarkkuus, mikä parantaa tuolin yleistä vakautta.
6S-hallintajärjestelmä: Tehtaamme toteuttaa tiukkaa 6S-hallintajärjestelmää, nimittäin lajittelua, oikaisua, lakaisua, puhdistusta, lukutaitoa ja turvallisuutta, jotta voidaan varmistaa puhdas ja järjestyksessä oleva tuotantoympäristö, vähentää ei-toivottuja tekijöitä tuotantoprosessissa ja parantaa edelleen tuotteiden laatua.
Useita turvamalleja: Pneumaattinen tanko on varustettu räjähdyssuojatulla teräslevyllä ja ylikuormitussuojalla. Kun pneumaattisen tangon sisäinen paine on epänormaali tai ylittää nimellisen kantokyvyn, se voi lukittua automaattisesti ja estää räjähdyksen, mikä tarjoaa lisäturvaa käyttäjille.
Säännöllinen huolto ja tarkastus: Kannustamme käyttäjiä tarkastamaan ja huoltamaan tuolin säännöllisesti, kuten tarkistamaan, vuotaako ilmanpainetanko, ovatko viiden tähden jalat löysät jne., ja tarjoamme ammattimaisia huolto-ohjeita varmistaaksesi, että tuoli on aina parhaassa kunnossa käytön aikana.
Ergonomiset vapaa-ajan toimistopelituolimme tavoittelevat korkeaa laatua ja turvallisuutta tukirakenteiden materiaalien valinnassa, ja niissä on tiukka materiaalivalinta, tarkat valmistusprosessit, 6S-hallintajärjestelmät ja useat turvallisuussuunnittelut varmistaakseen, että tuolit ovat sekä vakaita että turvallisia. Tarjoa käyttäjille mukava ja luotettava käyttökokemus.