| Materiaali | Kolmiovinen kaappi |
| Massiivipuulevy MDF-viimeistelyllä ja aidolla rottinkiverhoilulla | |
| 3-tasoinen säädettävä lokero | |
| Puinen jalka säädettävällä liukulla | |
| Tuotteen koko | 120*40*80cm |
| Pakkauskoko | 131*44*18cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg / 25,2 kg |
| Ladataan QTY | 630 kpl/40'HQ |
| Materiaali | Kolmiovinen kaappi |
| Massiivipuulevy MDF-viimeistelyllä ja aidolla rottinkiverhoilulla | |
| 3-tasoinen säädettävä lokero | |
| Puinen jalka säädettävällä liukulla | |
| Tuotteen koko | 120*40*80cm |
| Pakkauskoko | 131*44*18cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W. | 22,1 kg / 25,2 kg |
| Ladataan QTY | 630 kpl/40'HQ |
| Materiaali | Kaksiovinen kaappi |
| Massiivipuulevy MDF-viimeistelyllä ja aidolla rottinkiverhoilulla | |
| Puinen jalka säädettävällä liukulla | |
| Tuotteen koko | 90*40*88cm |
| Pakkauskoko | 94*46*18cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg / 19,75 kg |
| Ladataan QTY | 868kpl/40'HQ |
| Materiaali | Kaksiovinen kaappi |
| Massiivipuulevy MDF-viimeistelyllä ja aidolla rottinkiverhoilulla | |
| Puinen jalka säädettävällä liukulla | |
| Tuotteen koko | 90*40*88cm |
| Pakkauskoko | 94*46*18cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W./G.W. | 18,5 kg / 19,75 kg |
| Ladataan QTY | 868kpl/40'HQ |
1. PVC
2.3D-käsinojan korkeus säädettävissä, säädettävä edessä ja takana ja kääntyvä
3. Lukitus-kallistusmekanismi
4.100mm luokan 3 kaasunostin
5.350 mm maalausmetallijalusta
6,60 mm musta PU-pyörä
7. Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä
8.Seat kylmäkovettuva vaahto takaisin korkeatiheyksinen vaahto
9,1,5 mm metallirunko
10,180 astetta makuuasentoon
| Materiaali | PU PVC |
| Maalaus käännettävä käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350 maalaus nylon pohja | |
| 50mm nylon valurauta | |
| Tuotteen koko | 54*71*111-121cm |
| Pakkauskoko | 75*33*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 16,4 kg |
| Ladataan QTY | 420 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| Maalaus pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Kromi pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 70*60*110-120cm |
| Pakkauskoko | 81*32*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 418 kpl/40HQ |
| Materiaali | Mesh |
| 3D-käsinoja | |
| 2-tasoinen lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80 mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm maalausalusta | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Pääntuella | |
| Tuotteen koko | 66*60*120-128cm |
| Pakkauskoko | 67*36*65 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17,0 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Ladataan QTY | 420 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU |
| 1,5 cm vaneria | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 60 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350 maalausalusta | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Tuotteen koko | 61*63,5*80-90cm |
| Pakkauskoko | 63*39,5*51cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 13,5 kg |
| G.W. | 15,0 kg |
| Ladataan QTY | 525 kpl/40HQ |
GUYOU-tarina
Uusimmat päivitykset
Tarjoa sinulle viimeisimmät yritys- ja teollisuusuutiset
Alan osaaminen
Tukirakenteen materiaalin valinta
Viiden tähden jalusta: Ergonominen tuolimme käyttää erittäin lujaa alumiiniseosta viiden tähden jalustan päämateriaalina. Alumiiniseos on kuuluisa kevyestä painostaan, lujuudestaan, korroosionkestävyydestään, väsymiskestävyydestään ja muista ominaisuuksistaan, jotka voivat varmistaa, että tuoli pysyy vakaana eikä tärise edes pitkäaikaisen käytön jälkeen. Lisäksi alumiiniseoksesta valmistetut viiden tähden jalat ovat käyneet läpi tarkkoja valu- ja hiontaprosesseja, ja pinta on sileä ja purseeton, mikä on sekä kaunista että turvallista.
Pneumaattinen sauva: Pneumaattinen tanko on tuolin nostotoiminnon ydinkomponentti. Valitsemme tiukasti korkealaatuiset pneumaattiset tangot, jotka ovat läpäisseet kansainvälisen turvallisuussertifikaatin, kuten tason 4 tai sitä korkeammat pneumaattiset tangot, jotka täyttävät arvovaltaisten organisaatioiden, kuten SGS, TUV tai Bureau Veritas, testausstandardit. Näillä pneumaattisilla tankoilla ei ole vain suurempi kantokyky, vaan niillä on myös erinomainen kestävyys ja vakaus, mikä voi varmistaa, että tuoli on vakaa nostoprosessin aikana ja välttää tehokkaasti turvallisuusriskit.
Toimenpiteet vakauden ja turvallisuuden varmistamiseksi
Tiukka materiaalivalinta ja testaus: Teemme pitkäaikaista yhteistyötä maailmankuulujen testauslaitosten, kuten SGS:n, TUV:n ja Bureau Veritaksen, kanssa suorittaaksemme kaikkien avainmateriaalien tiukan seulonnan ja testauksen varmistaaksemme, että materiaalien laatu täyttää kansainväliset turvallisuusstandardit.
Tarkkuusvalmistusprosessi: Viiden tähden jalkojen ja ilmanpainetankojen kaltaisten komponenttien tuotantoprosessissa käytetään edistyneitä tarkkuusvalmistusprosesseja, joilla varmistetaan kunkin komponentin mittatarkkuus ja asennustarkkuus, mikä parantaa tuolin yleistä vakautta.
6S-hallintajärjestelmä: Tehtaamme toteuttaa tiukkaa 6S-hallintajärjestelmää, nimittäin lajittelua, oikaisua, lakaisua, puhdistusta, lukutaitoa ja turvallisuutta, jotta voidaan varmistaa puhdas ja järjestyksessä oleva tuotantoympäristö, vähentää ei-toivottuja tekijöitä tuotantoprosessissa ja parantaa edelleen tuotteiden laatua.
Useita turvamalleja: Pneumaattinen tanko on varustettu räjähdyssuojatulla teräslevyllä ja ylikuormitussuojalla. Kun pneumaattisen tangon sisäinen paine on epänormaali tai ylittää nimellisen kantokyvyn, se voi lukittua automaattisesti ja estää räjähdyksen, mikä tarjoaa lisäturvaa käyttäjille.
Säännöllinen huolto ja tarkastus: Kannustamme käyttäjiä tarkastamaan ja huoltamaan tuolin säännöllisesti, kuten tarkistamaan, vuotaako ilmanpainetanko, ovatko viiden tähden jalat löysät jne., ja tarjoamme ammattimaisia huolto-ohjeita varmistaaksesi, että tuoli on aina parhaassa kunnossa käytön aikana.
Ergonomiset vapaa-ajan toimistopelituolimme tavoittelevat korkeaa laatua ja turvallisuutta tukirakenteiden materiaalien valinnassa, ja niissä on tiukka materiaalivalinta, tarkat valmistusprosessit, 6S-hallintajärjestelmät ja useat turvallisuussuunnittelut varmistaakseen, että tuolit ovat sekä vakaita että turvallisia. Tarjoa käyttäjille mukava ja luotettava käyttökokemus.