Uppoudu pelaamisen maailmaan kattavan pelituolikokoelmamme avulla, jossa mukavuus kohtaa suorituskyvyn ja takaa parhaan mahdollisen pelikokemuksen. Sekä harrastajille että ammattilaisille suunniteltu tuolimme on suunniteltu parantamaan keskittymistä ja kestävyyttä intensiivisten pelisessioiden aikana. Hämmästyttävällä estetiikalla, joka heijastelee eloisaa pelimaailmaa, jokainen tuoli tuo ripauksen pelaajatyylikkyyttä laitteistoosi. Säädettävästä ristiseläntuesta ja niskatuista monipuolisiin makuutoimintoihin, nämä tuolit asettavat etusijalle ergonomian ja varmistavat, että asentosi pysyy tuettuna jopa maratonin pelien aikana. Vahvistetut kehykset ja tiheä vaahtomuovipehmusteet tarjoavat kestävyyttä ja mukavuutta, kun taas erikoismateriaalit edistävät hengittävyyttä ja pitkäikäisyyttä. Sukeltatko eeppisiin taisteluihin tai valloittamassa virtuaalisia maailmoja, pelituolikokoelmamme on luotettava liittolaisesi voiton tavoittelussa.
| Materiaali | PVC-kangas |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350 mm Maalausmetallijalusta | |
| 60 mm musta PU-pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 67*66*128-135cm |
| Pakkauskoko | 83*65*32,5cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 18,7 kg |
| G.W. | 20,7 kg |
| Ladataan QTY | 400kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350 mm nailonpohja | |
| 60 mm PU-pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 67,5*66*124,5-132cm |
| Pakkauskoko | 83*65*32,5cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 19,1 kg |
| G.W. | 21,1 kg |
| Ladataan QTY | 400kpl/40HQ |
| Materiaali | PU verkko |
| PP pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 60*63*108-118cm |
| Pakkauskoko | 77*30*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,5 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 515 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| Maalaus pehmustettu säädettävä käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Maalauspohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 65*65*115-125cm |
| Pakkauskoko | 78*33*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15,0 kg |
| G.W. | 17,0 kg |
| Ladataan QTY | 420 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU verkko |
| PP pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 63*64*108-118cm |
| Pakkauskoko | 73*31,5*56 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 12,2 kg |
| G.W. | 13,5 kg |
| Ladataan QTY | 532 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU verkko |
| PP pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320 mm nailonpohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 62*61*108-118cm |
| Pakkauskoko | 77 * 30,5 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,2 kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Ladataan QTY | 515 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| PP pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Maalauspohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 65*65*115-125cm |
| Pakkauskoko | 78 * 32,5 * 65 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15,5 kg |
| G.W. | 17,5 kg |
| Ladataan QTY | 400kpl/40HQ |
| Materiaali | Mesh |
| Metallirunkoinen pehmustekäsinoja | |
| 410mm pohja polyesterikuorella | |
| 5-asentoinen makuusäätö | |
| 360 kääntötoiminto | |
| Tuotteen koko | 55,5 * 56 * 76,5 cm |
| Pakkauskoko | 58*57*38cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 8,10 kg |
| G.W. | 9,60 kg |
| Ladataan QTY | 560 kpl/40HQ |
| Materiaali | Mesh |
| Metallirunkoinen pehmustekäsinoja | |
| 500mm pohja polyesterikuorella | |
| 5-asento säädettävissä | |
| 360 kääntötoiminto | |
| Tuotteen koko | 69 * 63,5 * 88 cm |
| Pakkauskoko | 72*68*41cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 9,8 kg |
| G.W. | 11,3 kg |
| Ladataan QTY | 306 kpl/40HQ |
| Materiaali | Verkko PU |
| Puurunkoinen pehmustekäsinoja | |
| 500mm pohja PU-suojuksella | |
| 5-asentoinen makuusäätö | |
| 360 kääntötoiminto | |
| Mukinpidike ja sivutasku | |
| Tuotteen koko | 75*63*88cm |
| Pakkauskoko | 77*71*41cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 10,9 kg |
| G.W. | 12,4 kg |
| Ladataan QTY | 306 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU ja PVC |
| PU-pehmustettu käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| Niskatuki ja vyötärötuki | |
| Jalkatuella | |
| Puinen pohja | |
| Tuotteen koko | 72*82,5*104cm |
| Pakkauskoko | 84*73*62cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| MOQ | 50 kappaletta |
| N.W. | 29,5 kg |
| G.W. | 32,0 kg |
| Ladataan QTY | 176 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU ja PVC |
| PU-pehmustettu käsinoja mukinpidikkeellä | |
| Nojausmekanismi | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Sivutasku | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 81,5*86*111cm |
| Pakkauskoko | 86*68*51cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 21,9 kg |
| G.W. | 24,5 kg |
| Ladataan QTY | 215 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU PVC |
| PP pehmustekäsinoja | |
| Tehtävämekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 280mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Tuotteen koko | 63*64*101-111cm |
| Pakkauskoko | 62*29*53cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Ladataan QTY | 760 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU verkko |
| PP käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 300 mm nailonpohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 63*64*101-111cm |
| Pakkauskoko | 66 * 28,5 * 57 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 12,0 kg |
| G.W. | 13,3 kg |
| Ladataan QTY | 648 kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC Velvet |
| 3D käsinoja | |
| Sammakkomekanismi | |
| 60 mm alas 6 cm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm maalausmetallijalusta | |
| 60mm mustat pyörät | |
| Täysvalettu vaahto vartalolle ja istuimelle, muistivaahto päätyynylle ja lannerangan tyynylle. | |
| Tuotteen koko | 69*60*134-144cm |
| Pakkauskoko | 86*65*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 23,3 kg |
| G.W. | 25,5 kg |
| Ladataan QTY | 310 kpl/40HQ |
GUYOU-tarina
Uusimmat päivitykset
Tarjoa sinulle viimeisimmät yritys- ja teollisuusuutiset
Alan osaaminen
Nykyään, kun digitalisaation aalto pyyhkäisee maailmaa, PC-tietokonepeleistä on tullut lukemattomien ihmisten suosikki tapa rentoutua, viihdyttää ja kilpailla. Pelitekniikan nopean kehityksen ja pelaajien mukaansatempaavan kokemuksen jatkuvan parantamisen myötä PC-pelituolit (ammattimaiset tietokonepelituolit) pelaajien ja virtuaalimaailman yhdistävänä siltana ovat kokemassa ennennäkemättömiä muutoksia ja innovaatioita. Alan johtavana huonekaluvalmistajana Anji Guyou Furniture Co., Ltd. johtaa tämän alan ammatillista kehitystä ja innovaatiota syvällä teollisuuden keskittymisellään ja tulevaisuuteen suuntautuvilla suunnittelukonsepteilla.
Perinteiset työtuolit eivät enää täytä nykyaikaisten pelaajien pitkäaikaisia ja intensiivisiä käyttötarpeita. Siksi Anji Guyoun lanseeraamat tietokonepelituolit ottavat täysin huomioon ergonomian periaatteet suunnittelussa ja käyttävät tiheää muistivaahtoa istuimen ja selkänojan täyttämiseen varmistaakseen, että pelaajat voivat säilyttää mukavan istuma-asennon pitkän pelin aikana, mikä vähentää tehokkaasti selkään, niskaan ja lantioon kohdistuvaa painetta.
Materiaalin valinta on yksi tärkeimmistä kriteereistä erinomaisen pelituolin mittaamisessa. Anji Guyou valitsee korkealaatuisia materiaaleja, kuten kulutusta kestävää ja liukumatonta PU-nahkaa tai hengittäviä ja kosteutta läpäiseviä verkkokankaita, jotka eivät ole vain helppoja puhdistaa ja huoltaa, vaan ne myös vastustavat tehokkaasti hien ja öljytahrojen eroosiota säilyttäen tuolin pysyvän kauneuden ja mukavuuden. Tukeva teräsrunko ja pehmeä nostokaasutanko takaavat tuolin vakauden ja kestävyyden. Jopa kovassa pelitoiminnassa se voi olla vakaa kuin kivi, mikä antaa pelaajille vahvimman tuen.
Anji Guyou noudattaa aina ympäristönsuojelun käsitettä valmistusprosessissa. Raaka-aineiden hankinnasta tuotantoon ja jalostukseen ja jätteiden hävittämiseen jokainen linkki noudattaa tiukasti kansainvälisiä ympäristöstandardeja ja pyrkii vähentämään ympäristövaikutuksia. Kierrätettävien materiaalien käyttö, tuotantoprosessien optimointi ja energiatehokkuuden parantaminen eivät pelkästään vähennä tuotantokustannuksia, vaan myös saavuttavat vihreän valmistuksen ja kestävän kehityksen win-win-tilanteen. Tämä ympäristön kunnioittaminen ja suojelu on myös saanut Anji Guyoun tuotteet saamaan enemmän suosiota kuluttajilta markkinoilla.
Tärkeänä osana modernia pelikulttuuria Racing Gaming Chairs on läpikäymässä kattavan päivityksen yhdestä toiminnosta monipuolisuuteen ja älykkyyteen. Anji Guyou Furniture Co., Ltd., jolla on ammattitaitoinen suunnittelutiimi, tiukka laadunvalvontajärjestelmä ja tulevaisuuteen suuntautuva markkinanäkemys, jatkaa innovaation ja kehityksen edistämistä tällä alalla tuoden pelaajille mukavamman, tehokkaamman ja älykkäämmän pelikokemuksen. Tulevaisuudessa meillä on syytä uskoa, että teknologian jatkuvan kehityksen ja kuluttajakysynnän lisääntyvän monipuolistumisen myötä PC Computer Gaming Chairs jatkaa pelilaitteiden uuden trendin johtajina ja avaa jännittävämmän virtuaalimaailman matkan jokaiselle pelin harrastajalle.