| Materiaali | Leathaire |
| Ulospäin käännetty pehmustekäsinoja | |
| Lukitus-kallistus-lukitusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm irrotettava jauhemaalaus rautapohja | |
| 60 mm PU-pyörä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 76*73*109-119cm |
| Pakkauskoko | 84*64*44cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 23,0 kg |
| G.W. | 25,0 kg |
| Ladataan QTY | 300 kpl/40HQ |
| Materiaali | PU |
| Maalauskorkeus säädettävä käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm alumiinipohja | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 78*64*118-126cm |
| Pakkauskoko | 77*66*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Ladataan QTY | 375 kpl/40HQ |
| Materiaali | Kangas |
| Maalauskorkeus säädettävä käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm alumiinipohja | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 78*64*118-126cm |
| Pakkauskoko | 77*66*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 22,0 kg |
| G.W. | 24,0 kg |
| Ladataan QTY | 375 kpl/40HQ |
| Materiaali | Aitoa nahkaa |
| Ulospäin käännetty pehmustekäsinoja | |
| Lukitus-kallistus-lukitusmekanismi | |
| 80mm luokan 3 kaasunostin | |
| 350mm irrotettava jauhemaalaus rautapohja | |
| 60 mm PU-pyörä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 72*67*112-120cm |
| Pakkauskoko | 77*77*36cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 26,8 kg |
| G.W. | 31,2 kg |
| Ladataan QTY | 231 kpl/40HQ |
| Materiaali | PVC |
| Kytkintyynyn käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 62*54*117-127c |
| Pakkauskoko | 78 * 28,5 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Ladataan QTY | 480kpl/40'GP;533kpl/40'HQ |
| Materiaali | PVC |
| Kytkintyynyn käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 62*54*117-127c |
| Pakkauskoko | 78 * 28,5 * 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 13,4 kg |
| G.W. | 15 kg |
| Ladataan QTY | 480kpl/40'GP;533kpl/40'HQ |
| Materiaalit | PU |
| Kromattu käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 80mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350mm kromipohja | |
| 50 mm PU-pyörä | |
| Jalkatuella | |
| Tuotteen koko | 78,5*70*120-128cm |
| Pakkauskoko | 84*65*41cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 20,7 kg |
| G.W. | 22,7 kg |
| Ladataan QTY | 300 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC ja sametti |
| 4D käsinoja | |
| Synkronointimekanismi | |
| 100 mm luokan 4 kaasunostin 7 cm uppoamalla | |
| Kromattu alumiinipohja | |
| PU-pyörä | |
| Muistivaahtomuovi kaula vyötäröllä Magnets vetovoimalla | |
| Sisäänrakennettu ylös ja alas vaivaava hieronta | |
| Tuotteen koko | 78*55*128-136cm |
| Istuin | 84*65*41cm |
| Takaisin | L56*K85cm |
| Pakkauskoko | 87*65*38cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 25,5 kg |
| G.W. | 27,5 kg |
| Ladataan QTY | 308kpl/40HQ |
| Materiaalit | Kangasta ja samettia |
| 4D käsinoja | |
| Synkronointimekanismi | |
| 100 mm luokan 4 kaasunostin 7 cm uppoamalla | |
| Alumiinipohjan maalaus | |
| Musta PU-pyörä | |
| Magneettinen Memory Foam -päätyyny | |
| Sisäänrakennettu korkeussäädettävä ristiseläntuki | |
| Tuotteen koko | 73*56*128-133cm |
| Pakkauskoko | 83*65*37cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 24,5 kg |
| G.W. | 27,3 kg |
| Ladataan QTY | 350 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| Kytkintyynyn käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| 350mm nailonpohja | |
| 50mm nylonpyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 62,5*58*121,5-131,5 cm |
| Pakkauskoko | 82*32,5*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 14,2kg |
| G.W. | 15,7 kg |
| Ladataan QTY | 392kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 67*66*123-133cm |
| Pakkauskoko | 83*29*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Ladataan QTY | 456 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 67*66*123-133cm |
| Pakkauskoko | 83*29*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Ladataan QTY | 456 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| Maalaus pehmustettu käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 80mm luokan 2 kaasunostin | |
| Kromi pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 64*67*112-120cm |
| Pakkauskoko | 77*35*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 15 kg |
| G.W. | 16,5 kg |
| Ladataan QTY | 396 kpl/40HQ |
| Materiaalit | Mesh |
| PP käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Tuotteen koko | 57,5*67*91,5-101cm |
| Pakkauskoko | 62 * 32,5 * 58,5 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 9,6 kg |
| G.W. | 11,0 kg |
| Ladataan QTY | 592 kpl/40HQ |
| Materiaalit | Mesh |
| PP-pehmustettu läppäkäsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| PU-pyörä | |
| Tuotteen koko | 59*58*98-108cm |
| Pakkauskoko | 58*32*59cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 10,3 kg |
| G.W. | 11,8 kg |
| Ladataan QTY | 640 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| PP säädettävä käsinoja | |
| Nojausmekanismi | |
| 100 mm luokan 3 kaasunostin | |
| 320mm nailonpohja | |
| 50mm PU värilliset pyörät | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 64,5*51*119-129cm |
| Pakkauskoko | 85 x 32,5 x 59 cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17,5 kg |
| G.W. | 19,0 kg |
| Ladataan QTY | 430 kpl/40HQ |
| Materiaalit | PVC |
| 2D käsinoja | |
| Lukitus-kallistusmekanismi | |
| 100 mm luokan 2 kaasunostin | |
| Nylon pohja | |
| Nylon pyörä | |
| Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä | |
| Tuotteen koko | 67*66*123-133cm |
| Pakkauskoko | 83*29*65cm |
| Paketti | 1 kpl / ctn |
| N.W. | 17,6 kg |
| G.W. | 19,6 kg |
| Ladataan QTY | 456 kpl/40HQ |
1. PVC
2. 2D-käsinoja
3. Lukitus-kallistusmekanismi
4. 100 mm luokan 3 kaasunostin
5. Nailonpohja
6. 60 mm nylonpyörä
7. Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä
8. Tuotteen koko: 67*66*123-133cm
9. Pakkauskoko: 85 * 41 * 65 cm
10. Pakkaus: 1kpl/ctn
11. N.W.: 23,0kgs
12. G.W.: 26,0 kg
13. Latausmäärä: 280 kpl/40HQ
1. PVC Velvet
2. 4D-käsinoja
3. Synkronointimekanismi
4. 80 mm luokan 3 kaasunostin 50 mm kartiolla
5. 350 mm Maalausalusta
6. 60 mm musta PU-pyörä
7. Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä
8. Tuotteen koko: 74*66*127-135cm
9. Pakkauskoko: 83*66*44cm
10. Pakkaus: 1kpl/ctn
11. N. W.:22. 2kg
12. G. W.:24. 7kg
13. Latausmäärä: 300 kpl/40HQ
1. PVC
2. 4D-käsinoja
3. Lukitus-kallistusmekanismi
4. 100 mm luokan 3 kaasunostin
5. Metallipohjan maalaus
6. 60 mm nylonpyörä
7. Kaulatyynyllä ja vyötärötyynyllä
8. Tuotteen koko: 67*66*125-135cm
9. Pakkauskoko: 86 * 70 * 38 cm
10. Pakkaus: 1kpl/ctn
11. N. W.:23. 0 kg
12. G. W.: 26. 0 kg
13. Latausmäärä: 312 kpl/40HQ
GUYOU-tarina
Uusimmat päivitykset
Tarjoa sinulle viimeisimmät yritys- ja teollisuusuutiset
Alan osaaminen
Tukirakenteen materiaalin valinta
Viiden tähden jalusta: Ergonominen tuolimme käyttää erittäin lujaa alumiiniseosta viiden tähden jalustan päämateriaalina. Alumiiniseos on kuuluisa kevyestä painostaan, lujuudestaan, korroosionkestävyydestään, väsymiskestävyydestään ja muista ominaisuuksistaan, jotka voivat varmistaa, että tuoli pysyy vakaana eikä tärise edes pitkäaikaisen käytön jälkeen. Lisäksi alumiiniseoksesta valmistetut viiden tähden jalat ovat käyneet läpi tarkkoja valu- ja hiontaprosesseja, ja pinta on sileä ja purseeton, mikä on sekä kaunista että turvallista.
Pneumaattinen sauva: Pneumaattinen tanko on tuolin nostotoiminnon ydinkomponentti. Valitsemme tiukasti korkealaatuiset pneumaattiset tangot, jotka ovat läpäisseet kansainvälisen turvallisuussertifikaatin, kuten tason 4 tai sitä korkeammat pneumaattiset tangot, jotka täyttävät arvovaltaisten organisaatioiden, kuten SGS, TUV tai Bureau Veritas, testausstandardit. Näillä pneumaattisilla tankoilla ei ole vain suurempi kantokyky, vaan niillä on myös erinomainen kestävyys ja vakaus, mikä voi varmistaa, että tuoli on vakaa nostoprosessin aikana ja välttää tehokkaasti turvallisuusriskit.
Toimenpiteet vakauden ja turvallisuuden varmistamiseksi
Tiukka materiaalivalinta ja testaus: Teemme pitkäaikaista yhteistyötä maailmankuulujen testauslaitosten, kuten SGS:n, TUV:n ja Bureau Veritaksen, kanssa suorittaaksemme kaikkien avainmateriaalien tiukan seulonnan ja testauksen varmistaaksemme, että materiaalien laatu täyttää kansainväliset turvallisuusstandardit.
Tarkkuusvalmistusprosessi: Viiden tähden jalkojen ja ilmanpainetankojen kaltaisten komponenttien tuotantoprosessissa käytetään edistyneitä tarkkuusvalmistusprosesseja, joilla varmistetaan kunkin komponentin mittatarkkuus ja asennustarkkuus, mikä parantaa tuolin yleistä vakautta.
6S-hallintajärjestelmä: Tehtaamme toteuttaa tiukkaa 6S-hallintajärjestelmää, nimittäin lajittelua, oikaisua, lakaisua, puhdistusta, lukutaitoa ja turvallisuutta, jotta voidaan varmistaa puhdas ja järjestyksessä oleva tuotantoympäristö, vähentää ei-toivottuja tekijöitä tuotantoprosessissa ja parantaa edelleen tuotteiden laatua.
Useita turvamalleja: Pneumaattinen tanko on varustettu räjähdyssuojatulla teräslevyllä ja ylikuormitussuojalla. Kun pneumaattisen tangon sisäinen paine on epänormaali tai ylittää nimellisen kantokyvyn, se voi lukittua automaattisesti ja estää räjähdyksen, mikä tarjoaa lisäturvaa käyttäjille.
Säännöllinen huolto ja tarkastus: Kannustamme käyttäjiä tarkastamaan ja huoltamaan tuolin säännöllisesti, kuten tarkistamaan, vuotaako ilmanpainetanko, ovatko viiden tähden jalat löysät jne., ja tarjoamme ammattimaisia huolto-ohjeita varmistaaksesi, että tuoli on aina parhaassa kunnossa käytön aikana.
Ergonomiset vapaa-ajan toimistopelituolimme tavoittelevat korkeaa laatua ja turvallisuutta tukirakenteiden materiaalien valinnassa, ja niissä on tiukka materiaalivalinta, tarkat valmistusprosessit, 6S-hallintajärjestelmät ja useat turvallisuussuunnittelut varmistaakseen, että tuolit ovat sekä vakaita että turvallisia. Tarjoa käyttäjille mukava ja luotettava käyttökokemus.